Ми допомагаємо досягти мети
Запит ціни
+371 67270017

Компютерна верстка та формати файлів

Сьогодні, через необхідність роботи з різноманітним контентом, ми використовуємо велику кількість різних форматів файлів. Нам доводиться працювати у таких програмах як Adobe InDesign, Adobe FrameMaker та навіть CorelDRAW. І цей список можна продовжити.

Іноді спеціалісти з комп'ютерної верстки вимушені речення за реченням копіювати текст з програми для верстки до MS Word, щоб віддати його на переклад, а потім знову по реченню вставляти його назад. Це потребує дуже багато зусиль та часу.

Компанія K Solutions використовує найсучасніше програмне забезпечення та галузеві рішення. Це дозволяє виконувати ефективну з точки зору витрат та часу обробку різних форматів файлів, та зменшити до мінімуму ручну роботу спеціалістів з верстки.

Конвертація, експорт та імпорт файлів InDesign, CorelDRAW та іншого програмного забезпечення для верстки... ми займаємося цим щодня. Крім того, ми надаємо послуги конвертації файлів PDF у формати InDesign або MS Word.

Переконайтеся у ефективності наших послуг, відправивши свій запит на електронну адресу projects@translatepro.eu

Trados Studio 2021 – перекладацьке програмне забезпечення 1 у світі

Презентуйте свій бренд світу завдяки інтелектуальному програмному забезпеченню, що дозволяє перекладати  швидше та ефективніше.

Trados Studioкомплексне рішення для професіоналів, що займаються письмовим перекладом, редагуванням, управлінням перекладацькими проектами та створенням термінологічних баз.

Збільшуйте продажі на міжнародних ринках, надаючи першокласний локалізований контент за допомогою програмного забезпечення, якому довіряють понад 200 000 професіональних перекладачів з усього світу.


Переклад та локалізація текстів технічної галузі

Компанія K Solutions – ваш досвідчений та надійний партнер у сфері перекладу та локалізації. Ми надаємо високоякісні послуги технічного перекладу, локалізації та управління термінологічною базою, використовуючи найсучасніше програмне забезпечення та проявляючи гнучкий підхід до своїх клієнтів.

Починаючи з 2005 року, компанія
K Solutions накопичила неймовірно багатий досвід у галузях автомобілебудування, відновлювальних джерел енергії, медичній, юридичній сфері та багатьох інших.

Основна сфера роботи компанії
K Solutions – це технічний переклад та локалізація. Ми забезпечуємо високоякісні переклади технічних, юридичних, рекламних та медичних текстів для великої кількості різних мовних пар.

Наш пріоритет – допомогти вам досягти всіх поставлених цілей!

0