SDL Trados apmācības


Uzņēmums K Solutions ir ne tikai SDL Trados (SDL International) autorizētais izplatītājs, bet arī autorizēts SDL Trados apmācību centrs Baltijas valstīs.        

Mēs piedāvājam profesionālas visu līmeņu SDL Trados programmatūras apmācības gan grupās, gan individuāli. Apmācību pamatā ir SDL Trados Certification programma, kas papildināta ar mūsu pašu ilggadējā praktiskajā darbā gūto pieredzi, lai sniegtu klientiem vērtīgas un neatsveramas zināšanas par SDL Trados programmatūras lietošanu.

Grupu apmācības tiek organizētas klātienē, kas var notikt gan mūsu uzņēmuma telpās, gan arī uz vietas pie klienta. Grupu apmācības var būt pielāgotas klienta vajadzībām vai arī organizētas SDL Trados Certification programmas ietvaros.

Individuālās SDL Trados apmācības var notikt gan klātienē - mūsu uzņēmuma telpās, gan arī tiešsaistes režīmā, pasniedzējam ar specializētas apmācību programmas palīdzību uz apmācību laiku pieslēdzoties klienta datoram un audiovizuālajā režīmā mācot strādāt ar programmu. Lai efektīvāk plānotu un izmantotu laiku, individuālās SDL Trados tiešsaistes apmācības iespējams dalīt blokos (pa divām stundām katrā blokā).

Piedāvājam arī individuālas konsultācijas par jebkādiem jautājumiem, kas saistīti ar programmas SDL Trados ieviešanu Jūsu darba vietā vai ikdienas darbu ar to.

No iesācēja līdz ekspertam - mūsu pieredzējušajiem pasniedzējiem ir ko piedāvāt jebkura zināšanu līmeņa programmatūras lietotājam!

Rakstiet mums uz e-pasta adresi software@ksolutions.eu
vai zvaniet pa tālruni + 371 67270017, lai uzzinātu vairāk.

Pieteikties apmācībām

0
 .